wtorek, 1 grudnia 2015

Oczyścić organizm - detoks alkoholowy

Detoks alkoholowy jest zalecany w wielu przypadkach upojenia - od uciążliwego kaca po długie ciągi alkoholowe. W każdym z przypadków detox przynosi ulgę i ukojenie.

Specjalnie dopasowana przez lekarza mieszanka leków i płynów działa kompleksowo na cały organizm. Odtrucie alkoholowe nie tylko wpływa na poprawę stanu fizycznego chorego ale także o jego zdrowie psychiczne.

Wielu lekarzy zaleca wykonanie alkoholoodtrucie, przed wszczepieniem tabletki esperalu z disulfiram gdyż dzięki temu ma się pewność, że z organizmu usunięto wszelkie szkodliwe metabolity alkoholowe, który mogły by wejść w reakcje z dopiero co umieszczoną wszywką alkoholową,.

W trakcie powrotu do trzeźwości po nadmiernym spożyciu alkoholu, mogą wystąpić niebezpieczne dla zdrowia objawy abstynencyjne. Dzieję się tak na skutek spadku stężenia alkoholu we krwi chorego a jego organizm "dopomina" się o kolejną porcję substancji odurzającej.

Objawy mogą prowadzić do uszczerbku na zdrowi a czasem nawet i do śmierci, dlatego ważne jest  aby w pobliżu osoby, która trzeźwieje była osoba doświadczona. Najlepiej jednak skorzystać z fachowej pomocy w klinice leczenia alkoholizmu i trzeźwieć pod kontrolą i czujnym okiem specjalisty.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza